Olie & onderhoud
-
€ 8,00
De Motip Cycling Ultra Kettingspray
• hoogviskeus smeermiddel met keramiek deeltjes voor het behandelen van kettingen en tandwielen van fietsen.
• De kettingspray is waterafstotend en bestand tegen weersinvloeden>> Garandeert een maximale levensduur van ketting en tandwiel
>> Eenvoudige applicatie met zichtbaar bewijs (witte film)
>> Uitstekende hechting op metalen (extreem spinbestendig)
>> Optimale slijtagebeschermingTip!
Regelmatig je ketting insmeren met deze spray zorgt ervoor dat je ketting en tandwielen langer mee gaan. Ook blijft je ketting soepeler lopen. Vooral met nat weer is het raadzaam om je ketting meerdere keren per week in te spuiten.
Meer Informatie -
€ 12,00
ATF olie Valvoline 1 liter.
Handige voordeelverpakking voor de klusser.
Tip: Maak het jezelf makkelijk met vullen en bestel de minitrechter mee. Zo mors je geen druppel tijdens het vullen.
Meer Informatie -
€ 5,50
Spuitbus Kettingspray Putoline 75ml.
Meer Informatie -
€ 8,00
Putoline Fork Oil is een minerale, SAE voorvorkolie voor normaal weggebruik.
Light Fork is een minerale, SAE 5w voorvorkolie voor normaal weggebruik. Het product is geschikt voor scooters en bromfietsen met een conventionele of upside-down voorvork.
Ook verkrijgbaar in 10 en 20w.
Meer Informatie -
€ 8,00Spuitbus Carburateur cleaner Valvoline (500ml) Meer Informatie